Rendery Surface Phone Andromeda zariadenia podľa aktuálneho patentu |
Fanúšikovské rendery podľa aktuálne zverejnených patentov Microsoftu na seba nenechali dlho čakať.
Fanúšikovské rendery Surface Phone podľa aktuálne zverejnených patentov Microsoftu na seba nenechali dlho čakať. Presnejšie ide o zariadenie kódovo nazývané Andromeda a ako vieme, bude to otvárací tablet, notebook a mobil v jednom.
Zložený totiž môže fungovať ako mobil, rozložený ako tablet a polootvorený prakticky ako malý notebook. Pritom sa bude dať zatvoriť ako displejmi do vnútornej strany, tak aj vonkajšej. Samotné displeje budú OLED a budú zaberať čo najväčšiu plochu zariadenia, s tým, že pri vnútorných stranách, kde sa dotýkajú budú zahnuté.
Zariadenie by malo byť poháňané Qualcomm Snapdragon čipom, a bude bežať na plnom Windows 10 s možnosťami emulácie x86 aplikácii. Tento systém si teraz na jar Microsoft otestuje na prvých 2 in 1 zariadeniach.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Mafia: The Old Country 134
- Battlefield 6 beta preload je už spustený 117
- PS6 má byť výkonom na úrovni 9070XT, nový Xbox mierne vyššie, na úrovni RTX 5080 116
- Hideo Kojima kritizuje herný priemysel, hovorí, že väčšina hier je rovnaká 128
- DOJMY: Titan Quest II 37
- Recenzie na Mafia: The Old Country vychádzajú 43
- Článok: Mafia: The Old Country - Cesta na Sicíliu za koreňmi organizovaného zločinu 3
- Magnus procesor pre ďalší Xbox má ponúknuť flexibilitu, ktorá bude konkurovať PC, 103
- Epic vyhral súd nad Google, firma musí otvoriť Android 77
- Zeus grafická karta má byť v ray tracingu 2.5x rýchlejšia ako RTX 5090 ... teoreti 24 zobraziť viac článkov >