Microsoft pripravuje Xbox All Access predplatné, za ktoré dostanete Xbox One s Xbox Live a Game Passom |
Okolo predplatného na Xbox sa už hovorí dlhšie, najnovšie vraj Microsoft plánuje spustiť predplatné Xbox All Access.
Okolo predplatného na Xbox sa už hovorí dlhšie, najnovšie vraj Microsoft plánuje spustiť predplatné Xbox All Access. Toto predplatné by vo vyššej verzii zahrnulo Xbox One X konzolu, Xbox Live Gold a Game Pass za cenu 34.99 dolárov, v nižšej verzii by bolo Xbox One S za cenu 21.99 dolárov. Zmluva by bola na dva roky podobne ako pri káblovkách, alebo mobiloch a konzola by vám následne ostala. Zakúpiteľné to bude v Microsoft Store obchodoch.
Ak to Microsoft spustí, tak zo začiatku čisto v US a neskôr to možno bude rozširovať do iných väčších štátov. Či sa to reálne dostane ku nám, je otázne.
Microsoft k tomu pripravuje doplnkové zariadenie k Xboxu kódovo nazvané Washburn, má stáť 149 dolárov a zatiaľ nevieme, čo to môže byť. Už vieme, že to nebude nový Xbox Elite gamepad, možno skôr nejaký volant pre Forzu Horizon 4.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 158
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 66
- Steam Machine ukazuje prvé CPU benchmarky, výkon je výrazne nad Steam Deckom, ale 66
- Podvodníci predávajú grafické karty s umelohmotnými čipmi 21 zobraziť viac článkov >













