Vývojár zo 4A games hovorí, že ak sa Metro Exodus bude na Epic store bojkotovať, ďalšie už na PC nevyjde |
Jeden z vývojárov 4A Games priložil polienko do ohňa a to tým, keď povedal, že ak sa teraz na PC Metro Exodus nebude predávať, ďalšie tam nevyjde.
HRY > NOVINKY >
Jeden z vývojárov 4A Games priložil polienko do ohňa okolo prechodu Metro Exodus a na Epic Store a to svojim postom na fóre . Vývojár nazvaný Scynet hovorí, že chápe, že náhly prechod na Epic službu mohol hráčom vytvoriť nepríjemnosti. Ale myslí si, že tím čo hru upirátia, by ju upirátili aj tak a to nie sú hráči, ktorých chcú osloviť. Skôr sa obracia na druhú časť hráčov a to tých, čo hry bojkotujú. Dodáva, že ak PC hráči budú bojkotovať Metro Exodus, tak ďalšia Metro hra, ak teda nejaká bude, nevyjde na PC. Je mu to ľúto pre fanúšikov série.
Samozrejme je to len názor jedného z vývojárov bez nejakého dopadu na to, či ďalšie pokračovanie vyjde na PC, ale takýmito vyhrážkami určite nepomohol momentálnej situácii.
Páči sa mi! (+11)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 295
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 113
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 40
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Deep Silver / 4A Games Štýl: Akčná Adventúra
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|