Watch Dogs Legion nám ukáže Londýn po Brexite |
Ešte pred E3 ohlásením Amazon leakol detaily nového pokračovania Watch Dogs.
Nové pokračovanie Watch Dogs sa bude volať Legion a ako už z predchádzajúcich leakov vieme, bude sa odohrávať v Londýne. Teraz nám položka hry pridaná na Amazone priblížile niekoľko ďalších detailov:
"Watch Dogs Legion je postavené v blízkej buducnosti v dystopickej verzii Londýna. Je to post-Brexitovský svet, v ktorom spoločnosť politika a technológie zmenili bohatstvo Londýna. Zmenili jedno z najikonickejších miest vo svete, ktoré malo veľký dopad na všetky západné kultúry po stáročia."
Popis ďalej hovorí: "Londýn dáva veľký zmysel pre Watch Dogs sériu, keďže je s jedným najviac sledovaných mieste na svete a vytvára tak perfektné ihrisko. "
K tomu dodávajú, že budete môcť hrať ako hocikto, každá postava, ktorú vo svete stretnete má svoje animácie, nahovorenie, charakter a vizuály, ktoré sú generované a vedené gameplay systémami.
Hra bude ohlásená na E3.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Takmer všetci klienti známej hernej právničky už chcú v zmluvách zákaz generatívne 57
- Ďalší GTA VI leak ukazuje prelet lietadlom nad mestom 177
- Skupina stojaca za únikom GTA 6 vyhlásila vojnu vydavateľom. Má aj vlastný „manife 139
- RECENZIA: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Cost of Hope 88
- Úniky GTA 6 pripravili Take-Two za jediný deň o takmer miliardu dolárov 125
- Aktuálny leak GTA 6 odhaľuje nové detaily. Rockstar zjavne posúva DNA série ďalej 60
- Takto má vyzerať mapa GTA VI, objavili sa aj leaknuté videá 107
- GTA VI leaky pokračujú ďalším videom 215
- Alza spustila nové zľavy 9
- Amazon omylom zverejnil celý nový film Jasona Stathama pred kinopremiérou 18 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||
















