Máme tu ďalšiu 3D realtimeovú fantasy stratégiu, volá sa Besieger a zavedie vás do sveta starých Vikingov. Hra neprináša nič inovatívneho do strategického žánru, užijete si akurát rozsiahle mapy, po ktorých budete dostatočne dlho blúdiť, kým nenájdete a nezaložíte si vlastnú dedinu odkiaľ budete následne útočiť na nepriateľov. Čakajte základné prvky stratégie ako ťaženie, výstavbu budov, jednotiek a aj oplotenia dediny. Následne vám stačí už len postaviť dostatočne veľkú armádu a vydať sa do útoku proti pevnostiam nepriateľa. Grafika v hre je dosť priemerná, AI je ešte slabšia a hrateľnosť nie je tiež nič extra. AI dostatočne likviduje hru sama o sebe, keď sa vaši vojaci nevedia vymotať z oplotenej dediny. Trochu škoda, autori predtým spravili relatívne kvalitnú hru I of the Dragon a dúfalo sa, že svoje skúsenosti využijú trochu viac. Takto hra končí medzi béčkami a odporúčam ju len ak naozaj nemáte čo iné hrať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 282
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 102
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >














