Microsoft nevylučuje Age of Empires 4 na Xbox konzole |
Nedá sa povedať, že by sme Age of Empires 4 na Xboxe nečakali, Microsoft sa s tým však neponáhľa. Vie, ktorá platforma je prioritou.
Shannon Loftis z Microsoftu sa vyjadrila k Age of Empires VI portu pre Xbox konzolu. Hlavne hovorí, že hra je obťažnosťou náročná ako PC hra, ako aj to, že ju chcú spraviť kvalitnú hlavne tam.
Myslí na to, že už s klávesnicou a myšou hra nie je jednoduchá, nie ešte s gamepadom. Pozerajú sa síce aj na ďalšie možnosti hrania (zrejme aj na touchscreen pre streaming), ale Shannon uisťuje, že priorita je spraviť hru parádnu s klávesnicou a myšou.
Kreatívny vedúci Isgreen k tomu doplnil, že až keď dokončia PC verziu, budú sa pozerať aj na ďalšie možnosti platforiem pre hru.
Po nedávnom pridaní podpory klávesnice a myši na Xbox by sa hra dala ovládať rovnako aj na PC, musia ju však optimalizovať aj na štandardné gamepadové ovládanie. V každom prípade pre AOE IV to bude aktuálne až na Xbox Two niekedy v roku 2021.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 42
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 38
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 61
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 70
- RECENZIA: Donkey Kong Bananza 51
- Mortal Kombat 2 film ukázal trailer a predstavil postavy 45
- Ďalšie ukážky z novej Mafie 57 zobraziť viac článkov >
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Microsoft / Relic Štýl: Stratégia / Realtime
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|