Mutazione na PAX East prinesie svoje dve nové hry |
Návštevníci výstavy si tak budú môcť vyskúšať dvojicu prichádzajúcich hier
Americká výstava PAX East je za rohom a jednotliví vydavatelia nám pomaly predstavujú ponuku, s ktorou tam prídu. PAX je v prvom rade o tom, aby si návštevníci hry mohli priamo na akcii vyskúšať a inak to nebude ani v prípade menšieho vydavateľa Mutazione. Ten prinesie hneď dvojicu svojich pripravovaných hier:
Gone Viral je top-down roguelike akcia pre PC, v ktorej budete čeliť mutantom aj robotom v procedurálne generovaných gladiátorských arénach. Odomykáte si rôzne mutácie a zbrane, vďaka čomu je hranie hry vždy iné.
Relic Hunters Zero: Remix bola oznámená len nedávno a je to prvá hrá v Relic Hunters sérii, ktorá príde na Nintendo Switch a na konzoly vôbec. Je to kompletná edícia Zero, ktorá ponúkne 7 hrateľných postáv, niekoľko herných režimov a lokálnu kooperáciu pre 2 hráčov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 178
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 34
- RECENZIA: Marathon 50
- Kajajte sa, Jesus Simulator je tu! 24
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 82
- Zomrel Chuck Norris 115
- Šéf Take 2 hovorí, že AI nevytvorí GTA ani veľký hit, dodáva, že konzoly nebudú od 41
- Crimson Desert po vydaní čelí kritike, výpovede vývojárov hovoria o chaose a zmene 73 zobraziť viac článkov >













