Stadia dostala PUBG, koncom roka prídu niektoré EA hry |
Google dnes spravilo väčšiu prezentačku nových titulov na svojom streamovacom Stadia systéme.
Google dnes spravilo väčšiu prezentačku nových titulov na svojom streamovacom Stadia systéme. Predstavili hlavne PUBG, ktorý tam je už dostupný a dá sa kúpiť za 40 dolárov v pioneer edícii, alebo 30 v základnej verzii. Zároveň hra bude pre predplatiteľov zadarmo v ich Pro balíku.
Ohlásili príchod EA titulov, kde príde Star Wars Jedi: Fallen Order a to na jeseň, NFL príde v zime a rovnako aj FIFA.
Z hier, ktoré budú časovo exkluzívne na Stadiu, boli potvrdené tri malé tituly, kde Get Packed vychádza dnes, v lete príde Crayta, neskôr Wave Break a early access Embr začne v máji. No s týmito titulmi veľkú dieru nespraví. Ale ohlásili aj príchod portov a to Zombie Army 4: Dead War, Octopath Traveler, ktorý vyšiel dnes, Rock of Ages 3 príde v lete. Popritom Stadia Pro ponuku ponuku opúšťa hra Thumper.
Celkovo vyzerá, že Stadia bude mať veľmi veľmi dlhý rozbeh. Google to určite nevadí a hrajú to na dlhý čas, ale ako vieme, aj ten dlhý čas ich často prestane baviť a v tom je riziko tejto služby. Nakúpite v nej hry a ak ju zrušia, zrejme sa zrušia aj vaše hry.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 127
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- RECENZIA: F1 25 17
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 114 zobraziť viac článkov >