Dirt 5 pôjde na Xbox Series X v 120 fps |
V Inside Xboxe sa predstavil aj Dirt 5, ktorého autori rovno ohlásili 120 fps podporu.
V Inside Xboxe sa predstavil aj Dirt 5, ktorého autori rovno ohlásili 120 fps podporu. Je to tak prvá väčšia hra, ktorá potvrdila aj túto podporu vysokej plynulosti (predtým to spomínal autori Ori). Samozrejme, nebude to 4k/120 fps, autori dajú na výber buď 4K/60fps rozlíšenie, alebo 120 fps, ktoré zrejme bude mať dynamické rozlíšenie. Hra bude mať aj Smart Delivery, a teda je jedno, akú verziu si kúpite, pôjde vám na oboch Xbox konzolách, pričom na Xbox Series X dostane update. Ten využije ako spomínaných 120fps, tak aj rýchly SSD.
Čo sa týka samotnej hry, tá tentoraz pôjde viac do farebnosti a priam skopírovala Forza Horizon art štýl, ale s tým, že si necháva samostatné trate v rozmanitých lokalitách. Budú tu rally autá, bugginy, hrať sa bude na rôznych typoch povrchov a aj za rôzneho počasia. Je to zaujímavý posun vpred pre Dirt sériu.
Celé to bude dopĺňať aj kariéra, v ktorej budete dostávať sponzorov a zarábať pre nich, pričom tam budú aj postavy a príbeh, kde vám bude sekundovať Troy Barker, zatiaľ čo Nolan North bude váš hlavný protivník. Budú tam aj ďalšie známe tváre.
Možnosti doplní multiplayer pre 12 hráčov, alebo 4 hráčov v splitscreene, photo mod, nálepkovanie áut.
Hra vyjde v októbri na PC, Xbox One, PS4, a keď vyjdu nové konzoly, dostane aj Xbox Series X, PS5 verzie.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- DOJMY: 007 First Light 66
- RECENZIA: Cronos: The New Dawn 91
- Nové Alza dni zľavy spustené 12
- Tomb Raider seriál už má svoju Laru, bude ňou Sophie Turner 106
- RECENZIA: Jotunnslayer: Hordes of Hel 8
- 007 First Light sa predstavil v prvom gameplay videu 53
- Detaily plánovaných RTX 50 super grafických kariet Nvidie 41
- Skyblivion - fanúšikovský remake Oblivionu na engine Skyrimu ukazuje prvých 15 min 21
- Cyberpunk 2077 dostal mod pridávajúci spotrebu paliva 37
- DOJMY: Onimusha: Way of the Sword 6 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Stadia Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|