Ubisoft predstavil svoju Battle Royale hru - Hyper Scape, spustil uzavretý beta test |
Battle royale sa rozbieha vo futuristickom virtuálnom meste.
Ubisoft popri úspešnom Rainbow Six Seige skúša ísť v multiplayerovej oblasti ďalším populárnym smerom a to smerom na Battle Royale. Bude to v titule Hyper Scape, free 2 play fps záležitosti uprostred futuristického mesta. Konkrétne nás hra zoberie do roku 2054, kde vo virtuálnom meste Neo Arcadia bojuje 100 súťažiacich o titul šampióna.
Oddnes je titul dostupný v uzavretom technickom teste (musíte sa zaregistrovať, sledovať streamy a čakať na kód). Vyskúšate si v ňom intenzívne boje v tímoch s tromi členmi alebo solo. Budete ako strieľať, tak aj hackovať a obe možnosti si budete aj upgradovať
Bude zaujímavé sledovať, či sa hre podarí preraziť. Battle Royale má ťažkú konkurenciu top titulov ako Fortnite, PUBG alebo Apex Legends a je veľmi ťažké presadiť sa medzi nimi. Ubisoft skúša niečo iné, ale stále idú do rizika, že sa komunita nenájde. Na hru so 100 hráčmi musí byť veľmi veľká.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Zomrel Cary-Hiroyuki Tagawa, známy ako Shang Tsung z Mortal Kombatu 19
- Netflix oficiálne ohlasuje odkupovanie Warner Bros za 82 miliárd dolárov 136
- Čo získa Netflix odkúpením Warner Bros? 52
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 127
- RECENZIA: Blood: Refreshed Supply 37
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 16
- Netflix vyhral ponuku na odkúpenie Warner Brosu, začína rokovania 80
- RECENZIA: Project Motor Racing 13
- Aké hry kúpiť pod stromček na Vianoce 2025? 23 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Montreal Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












