Hellraid sa zase odkladá |
Aj keď už nie ako hra, ale len ako DLC pre Dying Light
Hellraid je problematický pekelný akčný projekt od poľského Techlandu, ktorý sa odkladal roky, kým bol zrušený a nakoniec zas oživený, no v novej podobe. Namiesto samostatnej hry príde ako DLC do Dying Light a teda už pod názvom Dying Light - Hellraid. Zjavne to však stále nie je úplne ono a Techland projekt zase odkladá. Teraz by sme sa hry mali dočkať 13. augusta na PC a 14. augusta na konzolách.
Autori dostali kopu spätnej väzby z bety a chcú ju zapracovať do hry, takže sa im tých pár týždňov navyše bude hodiť. Presne ale nevieme, čo konkrétne do hry zapracujú za tak krátku dobu. Pravdepodobne DLC potrebujú len technicky dotiahnuť.
Tento nový Hellraid bude mať formu procedurálne generovaného dungeon crawlera, kde vás čakajú nekonečné pekelné dungeony plné rôznej hávede, ktorú musíte likvidovať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 102
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 44
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 17
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 86
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 32
- Článok: TCL 65'' C9K Mini LED TV 49
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 47
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Techland / Techland Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













