Sony jednalo s Bethesdou o Starfielde, chceli získať exkluzivitu |
Microsoft však kúpil celú firmu, a tak to bude skôr naopak
Tento týždeň zasiahla ako blesk z jasného neba všetkých správa, že Microsoft kúpil celú Bethesdu. Značky ako Doom, The Elder Scrolls a Fallout tak patria Microsoftu. Ten pri kúpe avizoval, že bude ctiť dohodu Bethesdy so Sony o časovej exkluzivite Ghostwire a Deathloop, väčšina nových hier ale už budú určená len pre PC, Xbox a Gamepass.
Teraz vyplávala na povrch informácia, že Sony s Bethesdou ešte pred pár mesiacmi jednalo aj o časovej exkluzivite ich pripravovaného (a stále rúškom tajomstva zahaleného) titulu Starfield. Ostáva len odhadovať, že buď ich Bethesda odmietla ešte pred kúpou od Microsoftu, alebo sa jednania zastavili práve kvôli tejto kúpe.
Objavili sa aj novinky o samotnej hre, kde sám Todd Howard povedal, že pre Starfield (a aj Elder Scrolls 6) urobili vo svojom Creation engine najviac zmien od čias Oblivionu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 36
- Slovenská hra Medieval od Cypronie prekonala crowdfundingový cieľ za jediný deň! 41
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- RECENZIA: John Carpenter's Toxic Commando 22
- Súd so Sony o 2.7 miliardy dolárov práve začal - britská žaloba rieši ceny v PlayS 82
- Crimson Desert predstavil svoje požiadavky na PC, ROG Xbox Ally a aj rozlíšenia na 53
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 49
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 25
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 131
- Steam Machine mieri na 1080p a 30 fps pre verifikované hry 58 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Bethesda / Bethesda Game studios Štýl: Akcia / RPG
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













