Porovnanie rýchlosti kopírovania a spúšťania hier na Xbox Series X z rôznych diskov |
Na hry v spätnej kompatibilite postačia aj USB SSD disky. Nemusíte si nimi zapratávať vnútorné SSD.
Máme tu bližšie testy kopírovania hry medzi jednotlivými typmi diskov, ale aj spúšťanie hier na Xbox Series X, kde, ako viete, na hry môžete použiť vnútorný disk, SSD kartu, ale na hry v spätnej kompatibilite je skôr ideálne externý USB HDD, alebo externé USB Nvme SSD, alebo aj klasické USB SSD.
Tu je zaujímavé hlavne to, že pre hry v spätnej kompatibilite je externé SSD len minimálne pomalšie ako vnútorné SSD alebo SSD karta a starými hrami si tak nemusíte zapĺňať vnútorné disky a stále môžu nahrávať rýchlo.
Test ukazuje len sekundové spomalenie a rozdiel medzi USB SSD a USB NVME je minimálny. Je to však len jedna hra a chcelo by to viac testov, ale aspoň vieme, že rozdiely sú tam malé. Možno lacný USB SSD bude ideálne v pomere cena a výkon.
Microsoft k tomu práve potvrdil, že hráči si na Xbox Series X budú môcť odinštalovať aj časti hry, ak ich nehrávajú a ak to budú autori podporovať. Napríklad, ak to zapracuje Treyarch teraz pri Call of Duty a ak nehrávate singleplayer, môžete ho odinštalovať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: I Am Jesus Christ 140
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 107
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 11
- Prvý pohľad na Mega Geometry zeleň s path tracingom vo Witcherovi 4 62
- Prvoaprílové žarty 8
- RECENZIA: Life is Strange: Reunion 10
- Prvé zábery Elden Ring filmu Alexa Garlanda unikli na TikToku 32
- Článok: TCL 55'' C7K - Mini LED TV 12 zobraziť viac článkov >













