CD Projekt zrušil ohodnocovanie vývojárov podľa metacritic skóre |
Vedenie CD Projektu prehodnotilo naviazanie bonusov na hodnotenie hry. Bonusy budú bez ohľadu na priemer recenzií.
Metacritic 90+ hodnotenie za Cybeprunk 2077 malo vývojárom CD Projekt Red zaistiť bonusy za dodanie kvalitného titulu. Boli na tom postavené aj prémie. Vedenie štúdia to však práve zrušilo. Síce Cyberpunk dosiahol 90% priemer v PC hodnoteniach, ale ak sa do toho budú rátať aj konzoly, tie pôjdu výrazne nižšie. V tomto ohľade vedenie priznalo, že stav hry je ich chyba a podcenili náročnosť vývoja.
Konkrétne Adam Badowski vývojárom dnes písal:
„Pôvodne sme mali bonusový systém zameraný na hodnotenie hry a dátum vydania, ale po zvážení sme presvedčení, že opatrenie jednoducho nie je za daných okolností spravodlivé,“ napísal Adam Badowski, vedúci štúdia a kreatívny riaditeľ pre Cyberpunk 2077. "Podcenili sme potrebnú dĺžku a zložitosť, aby to mohlo byť reálne, ale napriek tomu ste urobili všetko preto, aby ste dodali ambicióznu a špeciálnu hru."
Prémie dostanú aj bez hodnotení. Nakoniec hra svoj vývoj preplatila už v predobjednávkach a už na seba zarába. Otázne je, či teraz CD Projekt uspokojí hlavne sklamaných konzolových hráčov hrajúcich na základných verziách konzol, kde je kvalita vizuálu veľmi slabá a framerate tiež veľmi nízke.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Saros 70
- Vivat Slovakia je teraz na Steame za menej ako 1 euro 127
- Nové zľavy boli spustené 5
- Na stiahnutých PS4 a PS5 digitálnych tituloch sa objavili 30-dňové exspirácie 39
- Článok: Samsung Galaxy S26+ 12
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 58
- Alien Isolation 2 dostal prvý teaser 64
- Assassin's Creed Hexe zrejme nebude mať čary 46
- RECENZIA: The Division: Resurgence 18
- RECENZIA: Aphelion 13 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: CD Projekt / CD Projekt Red Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












