Second Extinction vyjde 28. apríla, príde priamo do Game Passu |
Popri Outsiders teraz na jar vychádza aj ďalšia kooperačná hra Second Extinction, v tejto budete bojovať proti dinosaurom.
HRY > NOVINKY >
Popri Outsiders (príde 1. apríla) budúci mesiac vychádza aj ďalšia kooperačná hra Second Extinction, v tejto budete bojovať proti zmutovaným dinosaurom. Tá je síce vonku už na Steam v early access, ale teraz prichádza aj na Xbox a Windows Store, kde bude v oboch rovno v Game Passe.
Hra ponúka kooperáciu pre troch hráčov, rozsiahle prostredie, misie, aktivity a challenge. Autori po vydaní plánujú pridať aj cross play medzi platformami (v septembri), príde aj Horda režim, nová postava, noví nepriatelia a ďalšie doplnky.
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 172
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 66
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 91
- Porovnanie Vice City 2002 vs 2026 40 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox One Xbox Series X|S Co-op Vývoj: Avalanche / Systemic Reaction Štýl: Akcia / Multiplayer
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













