Niekoľko starších Need for Speed hier mizne z digitálnych obchodov |
EA tak hry odstraňuje ešte predtým, ako im na konci augusta vypne online podporu
Séria Need for Speed si dá na nejakú dobu pauzu, keďže v EA má prioritu Battlefield a ešte aj štúdio Criterion pracuje práve na ňom. Ak vám ale chýba, môžete siahnuť po niektorých starších, no pozor, ich ponuka sa razantne zmenšila. EA totiž z digitálneho predaja naprieč platformami stiahlo päticu starších NfS titulov, konkrétne:
- Need for Speed Carbon
- Need for Speed Undercover
- Need for Speed Shift
- Need for Speed Shift 2: Unleashed
- Need for Speed: The Run
Tieto hry stiahli kvôli tomu, že im plánujú vypnúť online funkcie. Tie budú dostupné do 31. augusta, takže od 1. septembra si v nich zahráte už len offline. Potvrdil to Max Myrus z EA na Reddite, pričom zároveň dúfal, že fanúšikovia zostanú verní novším častiam série - Need for Speed Most Wanted (2012), Need for Speed Rivals, Need for Speed (2015), Need for Speed Payback, Need for Speed Heat a Need for Speed Hot Pursuit Remastered
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 173
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >













