Pixelové akčné RPG Hero Siege práve spustilo trinástu sezónu. Ak ste o hre ešte nepočuli, vyšla už v roku 2014 a odvtedy sa stále rozširuje a pridáva sezóny. Je to ako kombinácia rôznych akčných RPGčiek v pixelovom vizuále, ktorá spája rôzne mechaniky z iných hier a často sa ich snaží aj humorným spôsobom prezentovať.
Štýlom ide o Hack N Slash roguelike RPG s random generovanými zónami, bossmi a co-opom 4 hráčov. Nechýba jej aukčný systém, v ktorom viete kupovať a predávať svoje itemy a taktiež zabudovaný DPS meter. Aktuálne má 3 obťažnosti, v každej 7 aktov a následný end game, kam aj v tejto novej sezóne boli pridane ďalšie možnosti.
Hra stoji 6,99€ za čo vám eventuálne poskytne veľa zábavy, ako aj 17 postáv ako Pirate, Redneck alebo Samurai. Každá je unikátna svojimi schopnosťami a bonusmi.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA | 
- Alza spustila Black Friday zľavy 71
 - Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
 - Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
 - Aké ceny teraz majú grafické karty? 38
 - OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 152
 - Novembrové hry 31
 - Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31
 - RECENZIA: Painkiller 25
 - Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 37
 - RECENZIA: Farthest Frontier 7 zobraziť viac článkov >
 
 
     | 
 PC 
Vývoj: Panic Art Studios / Elias Viglione, Jussi Kukkonen Štýl: Akcia 
  | ||
| 
     + SLEDOVAŤ HRU 
SÚVISIACE ČLÁNKY: 
     
    
 | |||











    
    
    
    
    
    
    
    
    
    





