Slovenský Tiberium Resurrection mod pre C&C:Tiberian Sun dostal doteraz najväčší update 5.0 |
Tiberium Resurrection rozširuje a vylepšuje pôvodnú Tiberian Sun hru po každej stránke.
Autori práve vydali Tiberium Resurrection mod vo verzii 5.0, ten modu pridáva ďalšie novinky. Samotný mod rozširuje a vylepšuje pôvodný Command and Conquer: Tiberian Sun z roku 1999 a to po každej stránke. A ak si chcete znovu zahrať klasické C&C a rovno vylepšené, môžete vyskúšať. Mod si môžete stiahnuť tu.
Mod ponúka novú kampaň, ktorá hovorí príbeh GDI a Mutantov počas Firestormu. Pridané sú vlastné prestrihové scény, pixel art, nahovorenie a samozrejme mapy. Nechýba ani skirmish alebo multiplayer, ktoré využívajú aj nové jednotky.
Aktuálny update je najväčší doteraz a pracovalo na ňom 15 ľudí posledných 8 mesiacov. Pridáva autoupdater, vylepšili sa prestrihové scény, zlepšili sa aj loading obrazovky, pridané boli aj nové jednotky.
Detaily updatu 5.0 nájdete tu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 70
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 30
- Battlefield RedSec bude battle royale pre Battlefield 6, vyjde už v utorok 36
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 141
- Novembrové hry 31
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 36
- RECENZIA: Painkiller 25
- RECENZIA: Farthest Frontier 7 zobraziť viac článkov >



















