Epic Games spúšťa uzatvorenú betu pre self-publishing hier |
Funkcia podobná Steam Direct umožní, aby si vývojári a vydavatelia mohli pridávať hry do Epic Store sami.
Epic spúšťa možnosť pridávania vlastných hier do obchodu svojho Epic Games Store v uzavretej bete. Upustil by tým od vyberania si hier do svojho obchodu a ponúkol by rýchlejší rast katalógu hier ako doteraz. Funkcia má taktiež vývojárom či vydavateľom umožniť plnú kontrolu nad obsahom, ktorý sa na stránke obchodu zobrazí.
Výhodné bude pridávanie vlastného obsahu nielen pre vývojárov, ale aj pre samotných hráčov, nakoľko uľahčí napríklad nastavenia zobrazenia ponuky v obchode, pridávanie achievementov, nacenenie,či pridá možnosti ďalších ponúk hry. Funkcia dovolí aj pridávanie updatov či nových buildov hry.
S viac ako 58 miliónmi aktívnych užívateľov za mesiac chce Epic teraz začať rozširovať svoju ponuku. Avšak zatiaľ táto funkcia funguje len na pozvánku, o ktorú sa môžu vývojári uchádzať. Samozrejme, akýkoľvek nenávistný, diskriminujúci či pornografický obsah obsahujúci nelegálne alebo malware súbory bude zakázané.
Uvidíme, ako sa Epicu podarí funkciu zapracovať a či si zachová väčšiu kontrolu nad obsahom ako to robí Valve.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 23
- RECENZIA: Indiana Jones and the Great Circle: The Order of Giants 10
- Borderlands 4 dostal slušné recenzie, na Steame robí rekordy série v počte hráčov 99
- Štvrtá séria Witcher seriálu ukazuje zábery a poster 89
- RECENZIA: NHL 26 37
- DOJMY: The Expanse: Osiris Reborn 18
- Battlefield 6 spúšťa test nového Battle Royale režimu s triedami, deštrukciou a vo 36
- Spotify bude konečne podporovať lossless kvalitu hudby 62
- Xiaomi prinesie Xiaomi 17, preskakuje jeden ročník, aby sa zladilo s názvami iPhon 68
- Cyberpunk 2077 Update 2.31 prináša rôzne menšie vylepšenia 50 zobraziť viac článkov >