Amy Hennig robí Marvel hru |
Amy Hennig si pred dvomi rokmi založila firmu pod záštitou filmového štúdia Skydance media. Nevedeli sme, ktorým smerom sa pustí a či náhodou neprejde na indie tvorbu. Zdá sa však, že nie, keďže dostala do rúk Marvel značku.
Neprezradila, ktorú presne, ale už vieme, že hra bude príbehovo ladená akčná adventúra s úplne originálnym príbehom v Marvel univerze. Má byť postavená na Unreal engine.
Nemáme informácie o postave ani zasadení, ale nevyhnutne to nemusia byť superhrdinovia, keďže Marvel má aj iné značky. Napríklad by nebolo zlé zobrať Stana Lee ako postavu, on sa priebežne objavoval v komiksoch a dal by sa dobre využiť.
Amy Hennig sa orientuje na scenáre, réžiu a kreatívne stvárnenie hier a robila na Legacy of Kain, Uncharted, Last of Us hrách, ale aj zrušenom Star Wars Ragtag projekte.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Roboti nás raz nahradia, v BMW už jeden pracuje 5 mesiacov 91
- RECENZIA: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater 28
- DOJMY: Heroes of Might and Magic: Olden Era 36
- Windows 10 podpora dnes skončila, ale môžete si ju predĺžiť na ďalší rok 143
- Nové Alza dni zľavy spustené 4
- Čo AMD prinesie do RDNA 5 GPU čipov? 83
- Informácie teraz hovoria, že nový Xbox príde v roku 2027, dopĺňajú špecifikácie 77
- Článok: ROG Xbox Ally X 70
- Slovenskí vývojári chystajú realistický simulátor električiek Elektronka: Bratisla 45
- Black Myth: Wukong dostáva veľkú aktualizáciu s vylepšeným výkonom na PC a PS5 47 zobraziť viac článkov >