Reštart série Saints Row bol odložený na august |
Saints Row je ďalším z odložených titulov. Ten mal vyjsť pôvodne už vo februári, ale autori si zobrali polroka času a nový dátum znie na august. Presnejšie 23. august. Určite to hre len pomôže, keďže február a marec sú už teraz veľmi preplnené. A ak ju popritom aj viac dotiahnu, tým lepšie pre ňu. Hovoria, že chcú vytvoriť najlepšie Saints Row doteraz.
Hra sa teraz vracia späť k základom, ale dostaneme nové mesto a nový tím mladých ľudí, ktorí chcú ovládnuť mesto. Zároveň ponúknu rozmanitosť a viac ako na predchádzajúce Saints Row hry, bude hlavne prostredie pripomínať GTA V.
Zdroj:
saintsrow.com
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 9
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 10
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Deep Silver / Volition Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














