Corsair už dal svojmu Flex OLED monitoru európsku cenu |
Ohýbateľný monitor od Corsairu prichádza aj do Európy a predobjednávky sú už spustené.
Ohýbateľný monitor od Corsairu prichádza aj do Európy a predobjednávky sú už spustené s tým, že prvé kusy budú expedované do konca roka. U nás monitor vyjde na 2399 eur. Je to očakávaná cena, keďže v Amerike stojí 2000 dolárov bez dane.
Samotný monitor ponúkne 45 palcový OLED 3440x1440px displej s 240Hz refreshom a hlavne s funkciou ohýbania (manuálneho), kde viete z plochého monitora spraviť jednoducho zahnutý, a teda si ho prispôsobíte podľa toho, ako sa vám lepšie daná hra hrá alebo ako sa vám lepšie pracuje. Zahnutie je do 800R a najvyšší jas je 1000 nitov.
Pre zaujímavosť, stojan je v monitore integrovaný a rovno vpredu má zapínanie a USB porty s 3.5mm jackom. Vzadu sú HDMI porty a ďalšie USB a USB-C porty. Nechýba Gsync a AMD Freesync premium.
Welcome to the XENEON FLEX
— CORSAIR (@CORSAIR) December 15, 2022
The world's first bendable OLED 21:9 Gaming Monitor
Limited Pre-Orders available now: https://t.co/LUt9OqiY0s pic.twitter.com/MJtF3ZW2VL
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA VI dostalo druhý trailer! 304
- RECENZIA: Vivat Slovakia 119
- Alza spustila nové zľavy 20
- Mafia: The Old Country dostala gameplay trailer 178
- RECENZIA: Doom: The Dark Ages 121
- John Wick 5 film začne nový príbeh 43
- Ako vyzerá GTA VI mapa? 50
- Mafia: The Old Country sa bližšie predstavuje v developer streame 92
- Grafické karty znovu zlacneli, hlavne RTX 5070ti a RTX 5080, ale už znižuje aj RTX 251
- Porovnanie GTA V a GTA VI 93 zobraziť viac článkov >