Microsoft naplánoval svoju Xbox Games Showcase prezentáciu |
O mesiac Microsoft prinesie ako Xbox prezentáciu, tak samostatný Starfield livestream. Nasledovať bude aj Xbox Games Showcase Extended.
O mesiac Microsoft prinesie ako Xbox prezentáciu, tak samostatný Starfield livestream. Presne to bude 11. júna o 19:00. Kedy začne Xbox Games Showcase a hneď po ňom bude nasledovať Starfield Direct.
Prvá časť prezentácie prinesie nové pohľady do hier od Xbox štúdii ako aj od partnerov z tretích strán. Kde čakáme hlavne Forzu, alebo Hellblade II, ktoré by tiež malo vyjsť ešte tento rok, plus ukážu ďalšie pripravované novinky na ďalší rok. Chýbať nebude Game Pass. Zrejme rovno spustia rodinné predplatné.
Následne Starfield Direct ukáže viac z hry a hrateľnosti, ponúkne interview s vývojármi a zákulisné informácie.
Ale nebude to všetko, 13. júna o 19:00 bude aj už štandardný Xbox Games Showcase Extended, ktorý hlbšie rozoberie ohlásené tituly a novinky. Všetky streamy budú v 30-tich jazykoch.
Microsoft rovno ohlasuje aj FanFest eventy, ktoré budú v piatich mestách súčasne a to Los Angeles, Mexico City, São Paulo, Melbourne a Varšave. Viac detailov o účasti nájdete na FanFest stránke.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Pragmata 96
- METRO 2039 sa vracia do temných tunelov a prinesie temnejší príbeh o tyranii, vojn 146
- Microsoft znížil požiadavky na vysoké zisky Xboxu, nová šéfka sa preto už pozerá n 49
- Leak zo zrušenej Metro 4 hry 37
- Ukradnuté dáta ukázali tržby GTA Online a Red Dead Online 70
- Mapovanie GTA VI pokračuje 34
- Bývalý vývojár GTA 6 krotí očakávania od grafiky hry, trailery neukazujú finálnu p 61
- RECENZIA: Super Meat Boy 3D 6
- Nové zľavy boli spustené 1
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis sa podľa insiderov odkladá, Lara Croft si vraj poč 21 zobraziť viac článkov >













