Nintendo viac ako rok dolaďovalo novú Zeldu |
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom mohla vyjsť už minulý rok, ale v Nintende sa chceli postarať o to, aby hra dosahovala vysoké Nintendo štandardy.
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vyšla tento mesiaca je to výnimočná hra, o čom sa môžete presvedčiť aj v našej recenzii. Hra bola pôvodne naplánovaná na minulý rok, ale nakoniec sa vývojári rozhodli pre odklad. Producent Eiji Aonuma nám teraz umožnil trochu nahliadnuť do pozadia vývoja a dozvedeli sme sa zaujímavé informácie.
Aonuma prezradil, že Nintendo hru odložilo, aby si boli vývojári istí, že hra dosiahne 100% štandardov spoločnosti. Tento ročný odklad vývojárom umožnil sústrediť sa takmer výhradne na doladenie hry. Preto je tak obsahovo bohatá a zároveň beží lepšie ako predchodca. Pritom ponúka plynulý prechod medzi tromi vrstvami sveta Hyrule.
Zvlášť tento rok tak hra vystupuje z radu iných očakávaných hier, kde Star Wars Jedi: Survivor, Redfall, The Last of Us Part 1 na PC a ďalšie vyšli s technickými problémami na jednej či dokonca viacerých platformách.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Disney vraj rozmýšľa nad zrušením poslednej Star Wars trilógie z hlavného príbehu 81
- V Rockstare majú teraz pri dokončovaní GTA 6 drsné nadčasy 105
- Take-Two vysvetľuje, prečo GTA VI príde najskôr na konzoly a až neskôr na PC 106
- RECENZIA: World of Warcraft: Midnight 19
- Alza rozbehla nové zľavy 11
- Tvorca Falloutu varuje: hráči prestávajú premýšľať, názory im diktujú influenceri 83
- Chrome potichu sťahuje 4 GB AI model do vášho PC 78
- Predaj Steam Controlleru bol spustený a hneď sa vypredal a teraz zrejme prichádza 44
- Filmy a seriály v máji 2026 18
- Prieskum ukazuje, že väčšina hráčov si už hry nekupuje za plnú cenu 52 zobraziť viac článkov >
|
Switch Vývoj: Nintendo / Nintendo Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













