Marvel: Ultimate Alliance pretlak hrdinov |
Dodnes zvádzali superhrdinovia boje so superzloduchmi výhradne vo svojich rodných mestách a stačili im na to vlastné superschopnosti. Ale keď sa objaví Dr. Doom a tí najväčší superzlodusi, vystupujúci pod tímovým názvom Masters of Evil, musia sa v akčnom RPG Marvel: Ultimate Alliance zjednotiť aj superhrdinovia, aby ich premohli. A nebude obyčajná to aliancia štyroch, alebo desiatich hrdinov. Komixové univerzum Marvel ponúka nespočetné množstvo rôznych postáv a v Marvel: Ultimate Alliance ich bude "len" 140. O tom s akými postavami budete mať tú česť, hovorí minútu a pol dlhé video, kombinujúce zábery z cut-scén a priamo z hry. Vo videu sa predstaví napr. Heimdall, profesor X, Black Widow, Karnak a samozrejme aj oveľa väčšie hviezdy. Video nájdete tu (74 MB) alebo v dvoch veľkostiach tu (13/32 MB).
Hra, vychádzajúca zo série X-Men Legends, vám umožní vytvoriť si svoj vlastný vysnívaný úderný tím superhrdinov, ktorí natrhnú zadnicu Dr. Doomovi, či Galactusovi. Naraz však budete môcť komandovať iba štvoricu. Rozhodovať isto budú sympatie a v neposlednom rade aj upgradovateľné superschopnosti. Medzi 20-kou ovládateľných postáv isto zažiari Wolverine, Spider-Man, Elektra, Captain America, Thor a v tieni isto nebudú stáť The Thing či Ghost Rider. Svoj tím povediete cez 17 dôkladne vybraných úrovní a zúčastníte sa legendárnych bojov, ktoré poznáte iba z komixov.
Súbojový systém doznal od X-Men: Legends drobných zmien. Okrem tradičných úderov, používania super síl a koncentrácie síl všetkých hrdinov do jedného útoku, budete v početných bojoch využívať unikátne zbrane (do jednej alebo oboch rúk) a boostovateľné super sily. V deštrukčnom prostredí bude na vás čakať viacej objektov, ktoré budete môcť pochopiteľne hádzať po nepriateľoch a množstvo misií, plnením ktorých budete rozhodovať, akým smerom sa príbeh bude uberať. O osude Marvel univerza a Zeme budete môcť koncom roka rozhodnúť aj v kooperatívnom multiplayeri.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 47
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- X-Files reboot je už v príprave 65 zobraziť viac článkov >
PC
PS2 PS3 PSP Xbox Xbox 360 Wii Vývoj: Activision / Raven Software Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|