My Time at Evershine bude pokračovanie úspešnej RPG/Life sim série |
Známa séria pripravuje pokračovanie s prepracovanými mechanikami a novou úlohou pre hráčov.
Nezávislé štúdio Pathea Games predstavuje My Time at Evershine, zatiaľ najdobrodružnejšiu a najpútavejšiu časť obľúbenej série My Time. Táto nová kapitola, ktorá nadväzuje na obrovský úspech svojich predchodcov My Time at Sandrock a My Time at Portia, inovuje a nanovo definuje žáner simulácie života. Hra My Time at Evershine je navrhnutá tak, aby oslovila fanúšikov Life sim hier aj nadšencov RPG a obsahuje hlboké RPG prvky, od zmysluplného progresu postavy až po rozsiahly prieskum a úlohy.
Nová hra stavia na všetkom, čo si hráči obľúbili. Prinesie ale nový výtvarný smer, prepracované herné mechanizmy, rozmanitú zostavu postáv na budovanie vzťahov, vyše 40-hodinový príbeh plný prieskumu a ako novinku v sérii aj správu mesta. Fanúšikovia RPG si prídu na svoje.
V hrách My Time at Portia a My Time at Sandrock sa hráči zhostili úlohy staviteľa, ktorého úlohou bolo dokončiť základné práce na udržanie mesta v chode - často na seba zobrali prácu, ktorej sa ostatní vyhýbali. My Time at Evershine však prináša novú dynamiku, mení úlohu hráča a povyšuje vás zo staviteľa na guvernéra. Ako kľúčová postava mesta začnete len so skromným ohniskom, ale vaša vízia a vodcovstvo budú riadiť rozvoj celého mesta a jeho obyvateľov. Keďže ostatné postavy sa starajú o menšie, rutinné úlohy, vaša úloha guvernéra pôsobí uvoľnenejšie, čo vám dáva slobodu sústrediť sa na formovanie budúcnosti mesta a ponoriť sa do nebezpečenstiev, ktoré na vás čakajú.
Hra My Time At Evershine je stále vo veľmi skorej fáze vývoja, ale Pathea sa zaviazala k vyššie uvedeným funkciám, pričom ďalšie novinky budú postupne odhalené, keď bude 24. septembra spustená Kickstarter kampaň. Pathea vydá hru My Time At Evershine na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5 a budúcu platformu Nintenda, ktorá bude ešte oznámená.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 91
- Rusko plánuje znárodniť miestneho prevádzkovateľa hry World of Tanks pre podporu U 55
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 54
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Nové gameplay videá z Battlefieldu 6 52
- RECENZIA: The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered 46
- Minecraft môže vyzerať aj takto 13
- Ponuka grafických kariet sa znovu rozšírila, RTX 5070Ti už ide pod 900 eur 137
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38
- Nvidia už pripravuje RTX 50 Super verzie kariet s rozšírenou pamäťou 102 zobraziť viac článkov >