Horizon multiplayerovka by mohla vyjsť už budúci rok |
Naznačujú nám to voľné pracovné pozície v QA oddelení hry.
Tento rok sme dostali remaster Horizon Zero Dawn a k tomu čerstvo aj Lego Horizon Adventures. Ak máte sériu radi a chcete v krátkom čase ešte viac Horizonu, možno sa máte na čo tešiť. Existuje totiž šanca, že by sme sa už budúci rok mohli dočkať multiplayerového spin-offu Horizonu. Na multiplayeri pracujú v Guerrille od začiatku série, akurát dlho nevedeli nájsť ten správny prístup. To sa po rokoch pokusov podarilo a už nejakú dobu počúvame, že práce na hre úspešne napredujú. Je oficiálne potvrdená, ale nie predstavená, no už to asi nebude ďaleko.
A čo nám naznačuje, že by hra mohla vyjsť budúci rok? V Guerrille hľadajú nových ľudí do QA oddelenia. Tam sa vychytávajú chyby, aby ich tím vedel opraviť, čo sa zväčša robí tesne pred vydaním. Navyše tieto pracovné ponuky naznačujú, že by záujemcovia mali byť k dispozícii v prvom polroku 2025. Je tak možné, že by následne hra vyšla niekedy na jeseň.
Odhalenie tak už zjavne naozaj nebude ďaleko a možno sa ho dočkáme ešte tento rok. Sony má na výber veľké The Game Awards, ale môže hru predviesť aj v nejakom vlastnom streame.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Netflix možno omylom prezradil, že GTA 6: Extended Look bude mať tri časti 42
- Alza spustila nové zľavy 9
- Mafia Omerta Edition ohlásená - spojí všetky štyri hry série, prvá Mafia dostane 6 59
- RECENZIA: No More Room in Hell 2 7
- Problémy s tekutým kovom v PS5 sa znovu ozývajú, nepomáha ani horizontálna poloha 57
- Výrobcovia pamätí si vopred zaistili miliardy, kríza môže trvať do 2029 75
- Netflix údajne môže za odhalenie GTA 6 dať až 100 miliónov dolárov 85
- The Lord of the Rings: War in the North sa práve vrátil v Legacy edícii. 23
- Obrovské AI dátové centrum Amazonu môže byť najväčším zdrojom emisií v USA 130
- GTA VI: An Extended Look má pripomínať film alebo seriál, preto bude na Netflixe 85 zobraziť viac článkov >













