Prichádza aj remaster Tomb Raider: Legend trilógie |
Na Amazone bola na chvíľu zobrazená nová Tomb Raider remastrovaná edícia.
Na Amazone bol na chvíľu zobrazený zlý popis pod The Lara Croft Collection for Nintendo Switch, časť popisu zachytávala až ďalšiu pripravovanú kolekciu. Spomínal totiž ďalšie tri Tomb Raider hry.
Nová kolekcia podľa očakávania po dvoch remastrovaných kolekciách zachytí ďalšie tri Tomb Raider hry a to Tomb Raider: Legend, Tomb Raider: Anniversary a Tomb Raider: Underworld. To bola trojica pekných titulov, ktoré boli rebootom série a to na novom engine. Stalo sa tak po neúspešnom Angel of Darkness.
V Legend Lara v roku 2006 hľadala Excalibur, v roku 2007 vyšla Anniversary časť, ktorá bola remakom úplne prvej Tomb Raider hry a Lara v ňom hľadala artefakt z Atlantídy. Následne v roku 2008 sériu uzavrela Underworld časť, v ktorej hľadala Mjolnir. Pre zaujímavosť, v Underworld prvýkrát použili motion capture na pohyby Lary a hru postavili na základoch nového enginu, ktorú následne vylepšili pre poslednú trilógiu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 78
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 45
- RECENZIA: Painkiller 26
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 41
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 154
- Novembrové hry 31
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 57 zobraziť viac článkov >













