Takže detaily okolo Call of Duty 5 sa zreálnili a objavila sa celá séria skenov z OXM s novými informáciami. Hra sa bude volať Call of Duty: World at War, bude sa odohrávať počas druhej svetovej vojny v Pacifiku, kde budú na Japoncov útočiť Američania, ale preberiete aj úlohu ruských vojsk pri útoku na Nemecko. Dvaja hráči si hru zahrajú koperačne na jednej konzole, štyria online a šestnásti v mulťáku.
Novinkou v hre budú detaily ako možnosť spáliť budovy a vegetáciu plameňometom. Streľba cez rôzne materiály ostane z COD4, perky rovnako, ale budú upravené na danú dobu. Novým elementom do celej série bude možnosť zadávať rozkazy vojakom, ako aj ovládanie rozsiahlejšej palety vozidiel.
Zo zaujímavých taktických prvkov, japonskí nepriatelia budú môcť hrať mŕtvych, presne ako to robili v skutočnosti, keď čakali na americké jednotky. Na druhej strane plameňomet bude veľmi taktickou zbraňou a okrem toho, že ním mŕtvych spravíte naozaj mŕtvymi, môžete ním napríklad spláliť vysokú trávu, v ktorej sa skrývajú nepriatelia. Následne budete môcť sledovať, ako sa koža na nepriateľoch páli.
Treyarch sľubuje, že nové pokračovanie bude najtemnejšie a vraj aj ich najlepšie. Na hru totiž teraz mali plné dva roky. Xbox360 je síce hlavnou vývojou platformou hry, ale každá platforma má tentoraz vlastný tím. Zo zaujímavostí, hra sa objaví na všetky platformy okrem PSP.
Prvý trailer na hru uvidíme 23.júna.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 88
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 46
- Grand Theft Auto VI sa zase odkladá! 120
- RECENZIA: Painkiller 27
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 83
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 42
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 157
- Novembrové hry 31 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC PS2 PS3 Wii DS Vývoj: Activision / Treyarch Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||






















