Po ohlásení zrušenia Ensemble Studios sa dozvedáme zaujímavé veci a to napríklad aj to, že v rokoch 2006-2007 pracovali na Halo MMO. Hra bola zrušená rovnako ticho ako vznikla. Podľa vypustených obrázkov vyzerá, že by sa odohrávala ako na plánetach, tak aj na Halo prstenci, po ktorých by sa hráči pohybovali, bojovali a skúmali. Nechýbali by Spartania, laserové meče, Sarthogy a všetko, čo k Halo univerzu patrí.
Ensemble polroka vyvíjalo tri základne koncepty hry, z ktorých nakoniec vybrali jeden, aby ho hlbšie prepracovali a ukázali Microsoftu, ako by hra vyzerala a ako by sa hrala. A podľa výsledku sa im to zrejme nepáčilo.
Trochu škoda toho zrušenia, aj keď je možné, že na ďalšom Halo MMO robí iné štúdio a Ensemble následne nechali pracovať na Halo Wars, ktoré práve dokončujú. Po dokončení bude firma zrušená.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 272
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 268
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 282
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >












