Last Remnant pre Xbox360 je vonku a pekne ukazuje rozdiely medzi východným a západným pohľadom na hru. Kde zatiaľ čo v japonskom Famitsu dostal takmer perfektné hodnotenie 95%, u nás sa pohybuje okolo priemeru v 60% až 80% hodnotení. Tu zjavne od hier recenzenti očakávajú niečo iné. V tomto prípade poriadne prepracovanie zaujímavého nápadu.
Podľa recenzií hlavne v grafickej oblasti vidieť, že Square ešte nezvládlo prácu s Unreal Enginom a slabý framerate pri bojoch a loadovanie textúr trochu kazia zážitok. Naštastie boje sú ťahové takže, až tak tam framerate nevadí. K tomu trochu prekáža nutnosť znovu prechádzať zdĺhavé boje potom ako vás porazia.
Sériu týchto mínusov vynahradzujú slušné plusy ako rozsiahly epický príbeh v novom fantastickom svete s náherným štýlom grafiky, zábavný bojový systém a celé to dopĺňa pôsobivá hudba.
TeamXbox 6.8
Gamespot 6.5
Gametrailers 8.0
Eurogamer 6.0
Bude hlavne na vás ako hru príjmete, ale zrejme ste si už pri tom množstve JRPG hier na Xbox360 spravili vlastný názor na ich hodnotenia a zistili, že až tak o percentá nejde.
Ak si chcete kúsok z hry vychutnať, tu nájdete prvých 10 minút z hrania. Na DVD pre predobjednateľov sa objavilo aj intro z prichádzajúceho pokračovanie Star Ocean pre Xbox360. Tu si ho vychutnáte.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 141
- Nové megazľavy spustené 39
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 50
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 138
- Aký monitor kúpiť na jar 2026? LCD a aj OLEDy sú za dobré ceny 46
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- RECENZIA: Marathon 50
- Bližší pohľad na DLSS 5 v pohybe 44
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 29 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC Vývoj: Square Enix / Square Enix Štýl: RPG Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













