Point Lookout je vonku |
Včera sa na Live objavila štvrtá expanzia pre Fallout 3 - Point Lookout. Nová expanzia znovu ponúka novú krajinu, nové misie a hlavne nových nepriateľov a priateľov.
HRY > NOVINKY >
Včera sa na Live objavila štvrtá expanzia pre Fallout 3 - Point Lookout. Nová expanzia znovu ponúka novú krajinu, nové misie a hlavne nových nepriateľov a priateľov. 800 pointov a 450 mega na majiteľov Xbox360 verzii už čaká. PC CZ verzia si bude musieť počkať na DVD vydanie.
V recenzii na EG dostala prídavok 8/10, kde ho hodnotia ako konzistentný a zaujímavý, aj keď znovu kratší. Na druhej strane okolo 3-4 hodiny hry sú pre expanziu postačujúce a hlavne je pri Bethesde dôležité, že expanzia aj funguje a nie je (až tak) zabugovaná ako posledné. Fanúšikovia si ju nesmú nechať ujsť.
Spolu s expanziou sa objavil aj PC patch 1.6 pre rôzne verzie mimo českej. Ďalšia expanzia je už v príprave a dovedie nás k mimozemskej lodi.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 77
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 64
- V Rockstare majú teraz pri dokončovaní GTA 6 drsné nadčasy 93
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- Take-Two vysvetľuje, prečo GTA VI príde najskôr na konzoly a až neskôr na PC 104
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 46
- Článok: Samsung Galaxy A57 5
- RECENZIA: Crown of Greed 2
- Disney vraj rozmýšľa nad zrušením poslednej Star Wars trilógie z hlavného príbehu 55
- Tvorca Falloutu varuje: hráči prestávajú premýšľať, názory im diktujú influenceri 83 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Bethesda Softworks / Bethesda Softworks Štýl: RPG Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||
















