Microsoft spoplatňuje L4D DLC |
Na rozdiel od prvého DLC bude druhý balík pre Left 4 Dead na Xboxe platený.
Na rozdiel od prvého DLC bude druhý balík pre Left 4 Dead na Xboxe platený. Tvorcovia z Valve tvrdia, že k tomutu kroku ich prinútil Microsoft, ktorý si jednoducho z ekonomických dôvodov neželal, aby sa kampaň Crash Course na Xboxe objavila zdarma. Keďže Valve má na PC vlastný distribučný kanál (Steam), pre túto platformu bude aj druhý balík zadarmo.
Crash Course pozostáva iba z dvoch levelov a tvorí akýsi mostík medzi kampaňami No Mercy a Death Toll. Cena pre Xbox Live bola stanovená na 560 bodov.
Zároveň Valve ohlásila, že podobný nepopulárny krok je nútená vykonať aj v prípade DLC k Team Fortress 2. Gabe Newell už minulý rok na adresu DLC vyslovil takýto názor: „Na konzoliach sa vyžaduje spoplatňovanie DLC, pretože to je biznis model, ktorý funguje tam. PC model je orientovaný inak, skôr sa zameriavame na rozširovanie komunity cestou bezplatných updatov.“
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Battlefield 6 87
- Battlefield 6 dostáva recenzie 48
- Sony prinesie PS6 o pár rokov 93
- Battlefield 6 pri vydaní pritiahol len na Steame cez 700 tisíc hráčov 147
- Roboti nás raz nahradia, v BMW už jeden pracuje 5 mesiacov 88
- Assassin's Creed umiestený do času po občianskej vojne bol zrušený 70
- Battlefield 6 ukázal svoje finálne požiadavky, pridal aj Ultra++ nastavenia 77
- DOJMY: Sudden Strike 5 25
- Optimálna cena GTA VI by podľa analytikov bola 69 dolárov 100
- Bol predstavený prvý poster na Minecraft 2 film aj s dátumom premiéry 13 zobraziť viac článkov >
PC
Xbox 360 Vývoj: Valve / Turtle Rock Studios Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|