Bruce Willis potvrdil účasť na filme Kane&Lynch

Takže máme to oficiálne, z Kane & Lynch filmu sa práve stal blockbuster, keďže Bruce Willis odsúhlasil scenár.

pridal saver 21.10.2009 o 13:01 pod filmy
Bruce Willis potvrdil účasť na filme Kane&Lynch

FILMY > NOVINKY >

Takže máme to oficiálne, z Kane & Lynch filmu sa práve stal blockbuster, keďže Bruce Willis odsúhlasil scenár. Presnejšie povedal, že je to jeden z najlepších scenárov pre akčné filmy, aké kedy čítal a môžeme konštatovať, že za posledných 20 rokov toho prečítal dosť.

Bruce Willis preberie ulohu Kanea, Lynch ešte čaká na svojho herca. Natáčať sa začne v marci 2010. Režírovať to celé bude Simon Crane.

Adrian Askarieh starajúci sa o filmové konverzie hier od Eidosu pripravuje ešte film Just Cause a práve čaká aj na nový scenár Hitmana 2, keďže prvý Hitman stál cez 20 miliónov a zarobil 100 miliónov v kinách a 81 miliónov na DVD. Just Cause sa rovnako ako Kane začne filmovať budúcu jar, len tento film bude financovaný nezávisle, teda žiadny Will Smith alebo Johny Deep sa v hlavnej úlohe neobjaví.





Páči sa mi!






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Retro handheld (2)
Čaute,potreboval by som poradiť pri kúpe retro han...
|Dark souls remastered (1)
Zobrazila sa mi lebka namiesto čísel humanity ako ...
|Padajú hry (1)
Ahojte, Včera k nám prišiel spať mladší brat tak ...
|Základová doska (21)
Zdarec, viete mi poradiť? Potrebujem základová dos...
|Asus tuf (7)
Zdravíčko. Mam nový notebook Asus TUF 15. Avšak ma...
|Svet, ukrajina, vojny ... (14658)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2023 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk