Votrelec v DX11 potvrdený |
Po niekoľkých nepriamych naznačeniach DX11 v prichádzajúcom Alien vs Predator práve Rebellion oficiálne ohlásili podporu tohto nového systému.
Po niekoľkých nepriamych naznačeniach DX11 v prichádzajúcom Alien vs Predator práve Rebellion oficiálne ohlásili podporu tohto nového systému.
Konkrétne bude hra využívať podporu tessellácie, ktorá zvýši polygóny na postavách, podpora Shader Model 5.0 ponúkne lepšie tiene a Depth of the Field efekty v hre. Rovnako týmto bude hra lepšie využívať multithreading, čo zaistí vysoké detaily a bezproblemový stabilný framerate.
Nové efekty v DX11 hlavne grafiku zreálnia, kde teselácia vyhladí hrany, tiene budú reálnejšie a teda začiatok tieňa bude ostrý a postupne sa bude rozplývať, depth of field bude plynulejšie rozmazávať nezaostrené sekcie obrazu. Čo sa týka rýchlosti, tam to bude rozmanité a bude záležať od zapracovania funkcií, ale samozrejme, čím viac efektov bude zapnutých, tým bude hra náročnejšia na hardvér. Nečakajte, že hry s novými efektami pôjdu pod DX11 rýchlejšie ako pod DX10 alebo DX9. Ukazujú to aj nové benchmarky Stalkera.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 23
- RECENZIA: NHL 26 37
- Štvrtá séria Witcher seriálu ukazuje zábery a poster 93
- RECENZIA: Assassin Creed: Shadows - Claws of Awaji 44
- Remake Assassin’s Creed IV: Black Flag vraj príde s úpravami hrateľnosti 55
- Xiaomi prinesie Xiaomi 17, preskakuje jeden ročník, aby sa zladilo s názvami iPhon 68
- DOJMY: Project Motor Racing 28
- Článok: Od dát k dráme: Ako NHL 26 oživuje skutočných hráčov 15
- Gameplay ukážka z Battlefield 6 Battle Royale 36
- Squadron 42 možno nevyjde v roku 2026 75 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: SEGA / Rebellion Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|