PRIHLÁS

Okamiden na západe až v roku 2011

Na pokračovanie špičkovej adventúry s kreatívno-výtvarným podtextom si počkáme ešte poriadne dlho.

pridal spacejunker 21.4.2010 o 13:12 pod hry
Okamiden na západe až v roku 2011

HRY > NOVINKY >

Od posledného stretnutia s okúzľujúcou akčnou adnvetúrou Okami ubehli tri roky. Z Nipponu bolo vďaka neobyčajnej dvojici - bohyni Amaterasu v koži bielej vlčice a malého škriatka Issuna - vyhnané zlo, no to opäť naťahuje spáry, aby sa zmocnilo krajiny. Vrátiť krajine stratené farby, vdýchnuť život do korún stromov a opraviť spálené mosty bude tentoraz úlohou pre novú dvojicu hrdinov v pokračovaní Okamiden.

Okamiden priamo nadviaže na udalosti Okami a zavedie vás do známych lokalít obývaných starými kamarátmi. V dedinke narazíte na starčeka Pomaranča, Sakuyu a objaví sa aj najobávanejší bojovník Susano!

Priamo na mieru menšieho hernému systému, pre ktorý Okamiden sa vyvíja, bola ušitá nová dvojica hrdinov – potomok Amaterasu, biele vĺča Chibiterasu a malý chlapec Kuni. Okamiden si podľa dvojice nových videí a obrázkov z akcie Captivate zachová výtvarný štýl evokujúci pohľad na vodovými farbami namaľovaný svet na pergamene, techniku nebeského štetca, ale aj prieskum sveta a boj s novými nepriateľmi. Všetky prednosti zachytáva v štyroch minútach výborný trailer.

Druhé gameplay video vám osvieži pamäť oživovaním stromov, ale predvádza aj kooperáciu oboch hrdinov pri prekovávaní rôznych prekážok. Počas boja si môžete všimnúť, že život nepriateľov je zobrazovaný na dolnom displeji.

Okamiden vychádza v priebehu tohto roka v Japonsku, na západ sa dostane až budúci rok.





Okamiden na západe až v roku 2011  Okamiden na západe až v roku 2011  Okamiden na západe až v roku 2011
Okamiden na západe až v roku 2011  Okamiden na západe až v roku 2011  Okamiden na západe až v roku 2011
Okamiden na západe až v roku 2011  Okamiden na západe až v roku 2011  Okamiden na západe až v roku 2011
Okamiden na západe až v roku 2011
Páči sa mi!






DS

Vývoj: Capcom / Capcom
Štýl: Adventúra
Dátum vydania: 18. marec 2011
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Velkost tv (1)
Ahojte. Kolko palcovu tv zobrat na konzolove hrani...
|Arma reforger partia (0)
Čaute, hrá tu niekto Arma Reforger a mal by záujem...
|Call of duty vanguard (4)
Chceme hrat zo synom proti sebe a neviem priradit ...
|Hladam stvrteho partaka do gho... (0)
Caute, hladam stvrteho hraca do GRW, ktory by sa p...
|Ake ventilatory do fractal tor... (11)
Ahojte, chcel by som sa opytat, ake ventilatory...
|Sector hraje ... (125921)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (63028)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Filmy filmy filmy film... (47312)
O filmoch. Hádam chápete....
|Čo ma dnes potešilo ... (43337)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Must see (41821)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (40029)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk