Rango bude mať svoj online svet |
Chameleón s hlasom Johnny Deppa nebude mať jednu, ale hneď dve hry.
O niekoľko týždňov na plátnach kín prehovorí hlasom Johnny Deppa chameleón Rango, ktorý dobýja divoký západ. O akčnom titule Rango sme sa už zmienili, ale nebude to jediná hra, inšpirovaná spomínaným filmom. Funactix a Paramount Digital Entertainment práve ohlásili online multiplayerovú hru Rango: The WORLD.
V Rangovom svete si hráči vytvoria postavu a budú spolu s ďalšími záujemcami objavovať čaro prostredia, s ktorým sa zoznámia aj vo filme. Budú tam známe lokality aj postavy z filmu a hráči sa môžu realizovať v minihrách a pri plnení úloh.
Rango bude prvou aplikáciou ambiciózneho projektu od Funatrixu "The World", ktorý má ponúknuť hráčom autentický zážitok z obľúbených filmov. Filmové súčasti v kombinácii s technológiou Funatrixu majú byť perfektným riešením pre hráčov a živnou pôdou webových svetov s populárnymi motívmi. Očakáva sa hlavne mnoho mladších záujemcov.
Rango: The WORLD má byť spustený popri akčnom titule Rango a filme 4.marca.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Vivat Slovakia je teraz na Steame za menej ako 1 euro 127
- Nové zľavy boli spustené 5
- Na stiahnutých PS4 a PS5 digitálnych tituloch sa objavili 30-dňové exspirácie 39
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 56
- RECENZIA: The Division: Resurgence 20
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 39
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 63
- Alien Isolation 2 dostal prvý teaser 64
- Assassin's Creed Hexe zrejme nebude mať čary 46 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Paramount Digital Entertainment / Funtactix Štýl: MMO
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













