PRIHLÁS

Wasteland 2 späť do post-apokalyptického sveta

Tvorcovia pôvodnej hry a legendárneho Falloutu robia zbierku na projekt, ktorý nemôže sklamať.

pridal uni 14.3.2012 o 15:35 pod hry
Wasteland 2 späť do post-apokalyptického sveta

HRY > NOVINKY >

Brian Fargo a vývojársky tím inXile entertainment pripravuje pokračovanie post-apokalyptickej RPG z roku 1988.

Wasteland 2 bude financovaný z dobrovoľných príspevkov v rámci projektu Kickstarter, ktorých celková výška už krátko po výzve presiahla 600 000 z požadovaných 900 000 dolárov. Doteraz prihodilo viac ako 10 000 prispievateľov, suma prudko rastie a do 17. apríla môžete pomôcť dosiahnuť stanovený obnos aj vy. Za 15 dolárov už budete mať istú digitálnu kópiu hry a čím viac budete ochotní prihodiť, tým viac výhod a bonusov získate.

Ako povedal Fargo, je to pravdepodobne posledná šanca vytvoriť pokračovanie. Po neustálom odbíjaní potenciálnych distribútorov, ktorí argumentovali tým, že o hru starej školy nebude záujem, sa prikročilo k forme dobrovoľných príspevkov a zatiaľ je to na dobrej ceste. Celkové náklady na hru sú odhadované na rovný milión, ale Fargo prihodí 100 000 dolárov z vlastného vrecka. No možno ani nebude treba. Projekt Kickstarter využili aj Double Fine na financovanie novej adventúry, cieľová suma mala byť 400 000 dolárov a výsledná prekročila 3 336 000 dolárov! 

Wasteland 2 je priamym pokračovaním prvej post-apokalyptickej RPG, ktorá bola inšpiráciou a podnetom na vytvorenie legendy Fallout. Prvý Wasteland zahrňoval už aj morálne voľby s príčinami a dôsledkami a IGN hru zaradil medzi top 25 PC hier všetkých čias. Brian Fargo stál v pozadí hry Wasteland aj Fallout a aj teraz je na čele tímu, ktorý pripravuje Wasteland 2.

Spolupracujú aj pôvodní dizajnéri Alan Pavlish a Mike Stackpole, o hudbu sa postará Mark Morgan, ktorý ozvučil Fallout 1 a 2, príbeh má na starosti Jason Anderson, ktorý tiež pracoval na Falloute. Sotva niekto pochybuje o úspechu Wasteland 2 a pozitívne sa vyjadril aj Ray Muzika z BioWare.

Ak všetko dopadne dobre, Wasteland 2 si zahráme v októbri 2013.





Páči sa mi!






PC

Vývoj: inXile Entertainment / inXile Entertainment
Štýl: RPG
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 29. august 2014
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (2)
Ahojte hráči a hráčky. Zas a znova tu máme mini ...
|Kúpa herného pc/nb (3)
ahojte, som tu zas :D keby Vám napíšem, že mám bud...
|Toxic commando coop (0)
Ak hrávate nejaká skupina pridal by som sa občas. ...
|Herný monitor aoc agon pro cs2... (0)
zdravim, neviem ci pisem do spravnej temy, ,predam...
|Sector hraje ... (129130)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Čo ma dnes potešilo ... (43920)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Serialy (17845)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Screenshots (65886)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Must see (42036)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (52840)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk