Titanic: Lost in the Darkness ako samostatná hra |
Autori Titanic modu pre CryEnigne 3 oficiálne ohlásili plný názov, ako aj zámer vydať hru ako samostatný titul.
Autori Titanic modu pre CryEnigne 3 oficiálne ohlásili plný názov, ako aj zámer vydať hru ako samostatný titul. Volať sa bude Titanic – Lost in the Darkness a mala by vyjsť v priebehu tohto roka.
V titule sa dostaneme do postavy Howarda Williamsa, ktorý rozpráva svoj príbeh pri potopení Titanicu. Dostal sa na loď ako utečenec po neúspešnej bankovej lúpeži. Mal peniaze len na kajutu tretej triedy, ale podplácaním sa dostal až do prvej. Pri osudnej zrážke však ostala tretia trieda zamknutá a Howard sa vydáva do útrob lode zachrániť pasažierov z ich väzenia.
Autori na mode pracujú už tri roky a vzhľadom na to, že stále ukazujú len prázdne prostredia, je pravdepodobné, že štýlom z toho spravia pomalú temnú adventúru, ktorá bude trochu v rozpore s časovým strestom a chaosom pri potápaní lode. Na druhej strane prepracovaním prostredí na titul nemajú ani AAA hry:
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 102
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 43
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 17
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 32
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 85
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Článok: TCL 65'' C9K Mini LED TV 49
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 44
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73 zobraziť viac článkov >
























