NextGen Expo 2012 je za dverami |
Mesiac pred Vianocami herná show zaparkuje v Národnom tenisovom centre.
Tu a tam ste mohli zachytiť útržky. Letmo spomenutá v článkoch, logo na žrebovacích lístkoch Jazdy Smrti 2, inzercia v tlačených magazínoch aj na oficiálnej facebookovej stránke. NextGen Expo 2012, samozrejme, bude.
Keď sme pred siedmimi rokmi chceli pre svojich kamarátov zorganizovať hranie na vtedy ešte novej konzole Xbox360, ktorá u nás nemala vôbec žiadnu podporu, neverili sme, že od 2010 sa zo stretnutia stane event, na ktorý sa minulý rok prišlo zabaviť takmer 5000 návštevníkov.
NextGen Expo 2012 mení opäť priestor. Nájsť vhodné miesto, ktoré by malo stále atmosféru malého eventu, pričom pokrylo nároky na plochu vystavovateľov, je náročné, nie nemožné. A tak sme začali hľadať nanovo.
NextGen Expo 2012 sa bude konať v dňoch 24. - 25. v Národnom tenisovom centre, v Bratislave.
S filozofiou “Vianoce prichádzajú o mesiac skôr” plánujeme predviesť všetky horúce herné tituly, ako aj tie, ktoré ešte len prídu, vrátane WiiU. Presne tak, nová konzola Nintenda bude jedným z ťahákom, pochopiteľne je pripravený bohatý sprievodný program s odbornými prednáškami a množstvom rozdávačiek, ktoré máte tak radi, ako aj turnajmi vo FIFA aj Counter Strike Global Offensive (zaregistrovať sa môžete tu).
Od pondelka si budete môcť zakúpiť zvýhodnené lístky v cenách: jednodňový za 4 EUR, dvojdňový 6 EUR. Akcia potrvá týždeň. Ceny lístkov na mieste sa zvýšia nasledovne: jednodňový za 8 EUR, dvojdňový 12 EUR.
Pridajte si event NextGen Expo 2012, aby vám neušla žiadna informácia, pozvite kamarátov a všetci sa vidíme 24. - 25. novembra v bratislavskom NTC. Tešíme sa na vás!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 282
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 102
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >
|
PC PS3 PSP Xbox 360 PS Vita 3DS Vývoj: Sector Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














