PRIHLÁS

Anomaly 2 ohlásené

Ľudia sa stali anomáliou na vlastnej planéte ovládanej mimozemskými strojmi. S tým treba niečo urobiť.

pridal uni 1.3.2013 o 11:08 pod hry
Anomaly 2 ohlásené

HRY > NOVINKY >

Pred dvomi týždňami 11 bit studios ponúkli hráčom svoju tajnú hru za polovičnú cenu. Teraz odhalili jej pravú identitu a mačkou vo vreci je Anomaly 2.

Jedná sa o pokračovanie stratégie Anomaly: Warzone Earth, ktorá v našej recenzii dostala peknú osmičku. Po invázii Zeme sa planéta dostala do područia mimozemských strojov. Ľuďom hrozí záhuba a prežívajúci sa zhlukli do konvojov a hľadajú obživu v zamrznutej tundre. Od vojny sa situácia obrátila a teraz sa ľudia stali anomáliou na vlastnej planéte ovládanej strojmi. Konvoj nádeje sa volá Yukon.

Anomaly 2 využije vylepšený tower defense koncept pôvodnej hry s taktickým plánovaním a veliteľom, ktorý podporuje jednotky v teréne. Jednotky sa budú morfovať na bojové stroje, pričom každá má odlišnú formu mecha s rôznymi schopnosťami, ktoré sa využijú v špecifických situáciách.

Multiplayer skombinuje tower defense a tower offense režim, pričom jeden hráč bude ovládať veže a druhý povedie ľudí, aby ich zničil. Bude aj nové drsnejšie ťaženie pre jednotlivca s komplexnejším postupom ako vo Warzone Earth. Môžete si zvoliť spôsob dosiahnutia víťazstva a vytvoriť efektný bojový oddiel. Tvorcovia hovoria a viac ako milióne taktických kombinácií pri zostavovaní družstiev.

Anomaly 2 bude fungovať na vylepšenom engine a ponúkne alternatívne zakončenia v závislosti na postupe. Hrať sa bude na PC, Mac a Linux v druhom štvrťroku 2013 za 15 dolárov.





Anomaly 2 ohlásené  Anomaly 2 ohlásené  Anomaly 2 ohlásené
Anomaly 2 ohlásené  Anomaly 2 ohlásené  Anomaly 2 ohlásené
Páči sa mi!






Anomaly 2 ohlásené
PC

Vývoj: 11 bit studios
Štýl: Stratégia
Dátum vydania:  2013
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Oplatí sa kúpiť xiaomi mix fli... (1)
Zdravíčko môj aktuálny telefón už dosluhuje a poze...
|Playstation 3 (7)
Ahojte, nedávno som si kúpil z bazáru PS3 čisto kv...
|Herné slúchadlá - čo máte vy ?... (12)
Čaute, len tak zo zaujímavosti, aké herné slúchadl...
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (7)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Sector hraje ... (127161)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (64061)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11139)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44563)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (43894)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk