PRIHLÁS

Bloodsports.TV bude arénová bojovka v štýle gladiátorských zápasov

Nová hra od švédskeho nezávislého štúdia nadväzuje na úspech Krater: Shadows over Solside.

pridal play3man 25.2.2015 o 9:00 pod hry
Bloodsports.TV bude arénová bojovka v štýle gladiátorských zápasov

HRY > NOVINKY >

Švédske nezávislé štúdio Fatshark oznamuje v spolupráci s indie štúdiom Toadman Interactive svoj nový počin v podobe arénovej bojovky Bloodsports.TV. Ide pritom o spin-off ku hre Krater: Shadows over Solside, na ktorej úspech sa pochopiteľne budú snažiť nadviazať. Autori o hre hovoria ako o hre plnej krvilačných súbojov na štýl gladiátorských zápasov. Bloodsports.TV bude podporovať kooperáciu a v jednej hre sa proti sebe môže postaviť až päť hráčov.

"Bloodsports.TV začalo ako bláznivý pokus vytvoriť co-op zážitok, ktorý sme vždy chceli prežiť, no nemohli sme ho nájsť. Bloodsports.TV je skutočne tá najzábavnejšia hra, na ktorej sme kedy pracovali a nemôžeme sa dočkať toho, až sa budeme môcť s vami podeliť o ďalšie informácie."

Kedže je hra od švédskeho štúdia, jej príbeh sa odohráva v post-apokalyptickom Štokholme, ktorý zasiahol nukleárny výbuch, bordel z biologických zbraní a ďalšie ohavnosti. V hre sa stretneme s nekonečnými vlnami rozzúrených dedinčanov, rôznych mutantov a zvierat, pričom celkovú atmosféru bude dotvárať nepredvídateľný komentátor, ktorý bude všetky udalosti pozorne sledovať. Vytvorte si s vašimi priateľmi tím zo širokej škály Gladiátorov, kde každý z nich disponuje unikátnymi schopnosťami a herným štýlom. Dohodnite sa na vlastnej stratégii a spôsobe boja pre efektívne zneškodnenie súperov, a staňte sa tými najslávnejšími Gladiátormi vo svete Krater.





Bloodsports.TV bude arénová bojovka v štýle gladiátorských zápasov  Bloodsports.TV bude arénová bojovka v štýle gladiátorských zápasov  Bloodsports.TV bude arénová bojovka v štýle gladiátorských zápasov
Bloodsports.TV bude arénová bojovka v štýle gladiátorských zápasov
Páči sa mi!






PC

Vývoj: Fatshark / Toadman Interactive
Štýl: Stratégia
Web: domovská stránka hry
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Monitor (3)
Zdravím, zvažujem kúpu nového monitora videl by so...
|Slúchadlá s mikrofónom (0)
Servus potrebujem poradiť, pustil som sa do Arc Ra...
|Nový tv - potrebujem poradiť (4)
Zdravím je tu niekto kto sa vyzná v televízoroch a...
|Upgrade pc (5)
ahojte.je rozumne upgrade v tejto dobe z amd 7 580...
|Iem slúchadlá pre competitive ... (16)
Čaute, v poslednej dobe som opäť začal hrávať komp...
|Screenshots (64875)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Must see (41944)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Serialy (17563)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Sector hraje ... (128039)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (48077)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (46997)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk