Herný lineup Asusu na CES je masívny |
Asus na CES priniesol svoju novú ponuku v ktorej nechýba notebook s pripojiteľným vodným chladením.
Asus na CES priniesol svoju novú ponuku v ktorej nechýba notebook s pripojiteľným vodným chladením. K tomu nechýbajú základové dosky, nový desktop, klávesnice a myši.
The ROG Maximus je postavený na Z170 čipsete a ponúka inovatívne chladenie CrossChill EK. Zároveň používa Aura Led osvetlenie, ktoré dopĺňa laserom vyrezávaný ROG Armor. LED môžu byť použité na rôzne efekty a ľubovoľné farby, hudbu, alebo aj zmenu svetla podľa teploty vášho CPU. Doska zároveň má aj Intel Gigabit Ethernet spolu s LANGuard, 5-Way Optimization a SuperemeFX 2015.
Asus 970 je postavená na AMD 970+SB950 čipsete a je certifikovaná na Nvidia SLI podporu. Rovnako ponúka základné funkcie z Maximumsa a dopĺňa to USB 3.1 portami.
Nakoniec je tu miniITX doska ASUS B150I, ktorá má tiež Aura LED, a prakticky všetky technológie z ASUS 970 ako aj dual-band 802.11ac Wi-Fi s externou 2x2 anténou.
ASUS MG 4K séria monitorov ponúkne 3840 x 2160 rozlíšenie a to v 28 a 24 palcových veľkostiach. 28 palcový MG28UQ má 1ms odozvu, 24 palcový MG24UQ má IPS panel. Oba majú VESA Adaptive-Sync, GamePlus in-game vylepšenia, GameVisual a Ultra-Low Blue Light filter.
Z desktopov ukázali G51, ktorý ponúkne procesory do i7-6700K a grafiky až do dvoch GTX TITAN X v SLI, spolu s USB 3.1 Type-C konektorom na 10Gbps presun dát ako aj rýchle nabíjanie mobilov. Pridaný je aj ROG Turbo Gear, ktorý umožňuje pretaktovať PC zatlačením tlačidla a aj ASUS Aegis II aplikáciou monitorujúcou systémové parametre. G51 má k tomu interný chladiaci systém s vzduchový tunel. Samotná skriňa má priesvitný bok a nastaviteľné farebné podsvietenie.
ROG G752 má rovnako i7 šiestej generácie a možnosť grafického čipu do GeForce GTX 980M , zároveň má aj G-Sync, 3D Vapor chamber tepelný systém ako aj podsvietenú anti-ghosting klávesnicu.
Podobne GX700 je doteraz graficky najvýkonnejší notebook, v ktorom je plný Nvidia GTX980 čip ponúkajúci desktopovú grafiku na notebookoch a to aj vďaka odnímateľnému Hydro Overclocking System chladiacemu modulu. Ten slúži ako dock, ktorý budete mať doma, zatiaľ čo na cestách si vystačíte bez neho s podtaktovanou grafikou..
ROG XG Station 2 je externá grafická dockovacia stanica pre Asus laptopy a grafické karty, ktoré umožňujú notebookom využiť desktop karty na boostnutie grafiky.
ROG Claymore je mechanická klávesnica s Cheery MX RGB mechanickými tlačidlami a aj s odnímateľným numpadom s makrami. Podsvietenie a makrá môžu byť prepojené s ROG matičnými doskami a umožní tak sledovanie záťaže pomocou svetla, ako aj prepínanie ventilátorov, alebo pretaktovanie.
ROG Spatha je wireless ale aj káblová herná myš namierená na MMO hráčov. Má 8200 DPI laser, 12 programovateľných tlačidiel, a ľavé a pravé tlačidlo s Omron switchmi. Nechýba voliteľné podsvietenie.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nový AI model Claude Mythos je taký nebezpečný, že ho dostanú iba vybrané firmy 29
- DOJMY: Forza Horizon 6 39
- RECENZIA: Legacy of Kain: Ascendance 8
- Herečka Milla Jovovich vydala open-source systém MemPalace na dlhodobú pamäť pre A 45
- Prvých 20 minút hrateľnosti Samson hry 43
- Sony údajne chystá výkonnú handheld konzolu, má prekonať Xbox Series S 101
- Orion práve oblietava Mesiac, po polnoci sa dostane za jeho odvrátenú stranu a zam 260
- Game Pass dostáva várku nových titulov 12
- GTA 6 možno ponúkne používateľské mody a marketplace, moderi by mohli zarobiť mili 25
- RECENZIA: Rainbow Six Mobile 3 zobraziť viac článkov >





















