Advertisement

Temné sci-fi RPG InSomnia ponúka demo, opäť to skúša na Kickstarteri

Autori z ruského štúdia Studio MONO by radi so svojoim temným RPG InSomnia dostali druhú šancu. Dáte im ju?

pridal matus_ace 28.4.2016 o 14:32 pod hry
Temné sci-fi RPG InSomnia ponúka demo, opäť to skúša na Kickstarteri

HRY > NOVINKY >

O temnom dieselpunkovom RPG InSomnia sme vás naposledy informovali v roku 2014. Autori z ruského štúdia Studio MONO vtedy skúšali šťastie na Kickstarteri. Vlastne už druhý raz, prvú kampaň stiahli, v druhej sa im už cieľ podarilo splniť, no a teraz, o dva roky neskôr, to skúšajú už s treťou kampaňou. V nej požadujú ďalších £55,000, no na druhú stranu, za tie dva roky na hre aj celkom slušne zapracovali, o čom sa môžete aj sami presvedčiť.

Medzitým do hry investovali peniaze z predchádzajúcej kampane, ďalších £100,000 z vlastného vrecka, no rozhodnutie prísť s ďalšou kampaňou nebolo ľahké. Ako ale hovoria, toto bude naozaj posledný krok, ktorý im umožní hru dokončiť. Zatiaľ majú hotový prológ, ktorý si môžete aj sami zahrať v podobe dema pre Windows, Mac a Linux. Podľa toho ako sa do prológu ponoríte by vám mohol vydržať až 4 hodiny. A čo si oproti predchádzajúcej verzii hry všimnete ako prvé, to je zmenený vizuál. Autori vymenili Ogre 3D engine za Unreal Engine 4 a je to vidieť. Vylepšili ale aj hrateľnosť.

Hra by mala ponúknuť poctivé a temné RPG zasadené na opustenú vesmírnu stanicu. Ťaží z retro-futuristickej atmosféry a ponúkne nelineárny príbeh. Autori ďalej vypichli atmosferický ambientný soundtrack, realistický súbojový systém, obrovský vesmírny komplex na skúmanie a generované questy a eventy. Okrem dema navyše ponúkli aj nový trailer.

 


Páči sa mi!
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#105


SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk