Minecraft predal cez 100 miliónov kópii |
Mojang ohlásil, že kockatý Minecraft presiahol predaje 100 miliónov kusov a zaradil sa na druhé miesto v najpredávanejších hrách a to za rovnako kockatý Tetris.
HRY > NOVINKY >
Mojang ohlásil, že kockatý Minecraft presiahol predaje 100 miliónov kusov a zaradil sa na druhé miesto v najpredávanejších hrách a to za rovnako kockatý Tetris.
Hra vyšla v novembri 2011 a tento rok tak oslávi 5 rokov. Za ten čas vyšla na 14 platformách a v tomto roku sa priemerne každý deň predáva 53 tisíc kusov. Mesačne hráva Minecraft 40 miliónov ľudí a zo zaujímavostí štyri kópie hry sa predali aj na Antarktíde.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Pragmata 109
- METRO 2039 sa vracia do temných tunelov a prinesie temnejší príbeh o tyranii, vojn 150
- Microsoft znížil požiadavky na vysoké zisky Xboxu, nová šéfka sa preto už pozerá n 56
- Nové zľavy boli spustené 3
- RECENZIA: Super Meat Boy 3D 6
- Leak zo zrušenej Metro 4 hry 37
- Mapovanie GTA VI pokračuje 34
- Ukradnuté dáta ukázali tržby GTA Online a Red Dead Online 70
- V príprave je vraj ako pokračovanie Mafia: The Old Country, tak aj Mafia 2 remake 42
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis sa podľa insiderov odkladá, Lara Croft si vraj poč 21 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One WiiU 3DS PC Mobil Android iOS Windows Switch Vývoj: Mojang AB / Mojang Štýl: Simulácia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














