Forza Horizon 3 odhaľuje niekoľko detailov |
Niekoľko detailov ohľadom novej Forzy Horizon 3, ktorá nám ponúkne najväčšie a aj najrozmanitejšie prostredie doteraz.
Niekoľko detailov ohľadom novej Forzy Horizon 3, ktorá nám ponúkne najväčšie a aj najrozmanitejšie prostredie doteraz.
- Hra pôjde 30 fps na Xbox One, s odomknutým framerate na PC a v aj v 4K
- Horiozn 3 bude mať najrozmanitejšie prostredie aké kedy Forza tím vytvoril, budú tam rôzne prostredia od Dažďových pralesov, cez kopce, vidieky, malé a veľké mestá, pláže. Mapa je dvojnásobne veľká ako Forza Horizon 2.
- Novinkou do hry bude úprava rewindu, ktorý ak použijete vaša jazda sa už nebude pokladať za čistú.
- Tentoraz bude hráč šéfom automobilového festivalu a jeho úlohou ho bude spraviť najlepším na zemi.
- Ako boss môžete vytvárať eventy, vyberať hudbu, najímať a vyhadzovať priateľov, všetko bude nastaviteľné.
- Hra príde s viac ako 100 hodinami hry, ale nové možnosti vytvárania eventov vám ju môžu rozšíriť.
- Vizuálne customizácie ponúknu špeciálne ráfiky a body kity, ktoré budú dostupné len pre niektoré vozidlá, tak ako v skutočnosti.
- Liberty Walk and Rocket Bunny are two of the brands included for wide body kits. ADV.1 is one of the new rim manufacturers. There are over 30 new rim types.
- Hráči si budú môcť vyberať poznávacie značky pre každé auto a customizovať ich ako len chcú. Napríklad svojim gamertagom.
- Pribudnú aj definovateľné zvuky trúbenia.
- Upravené budú aj postavy hráča, ktoré budú definovateľné.
- Môžete jazdiť aj po vode pri brehu. Stále však len s autami, nebudú ani lode, ani vznášadlá, Forza bude stále orientovaná na autá.
- Hra bude mať rozmanité rádio stanice kde si každý niečo nájde bude ich 8 plus vlastná stanica, ktorá bude čítať hudbu z vášho onedrive
- Do Forzy pribudne veľa austrálskych áut.
- Všetko v hre bude hrateĺné kooperačne so štyrmi hráčmi.
- Obraz hry je znovu kvalitnejší, vyhladenejší
- Chýbať nebudú extrémne eventy, proti vlaku, helikoptére, a napríklad Centenario pôjde aj proti stíhačke. Plus autori si nechávajú aj prekvapenia.
Hra vyjde v 27. septembra pre PC a Xbox One v Play Anywhere programe a teda kúpite si raz a hráte na oboch platformách. Plus nechýba crossplatform multiplayer.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA VI bolo odložené, ale dostalo rovno aj dátum vydania 194
- Rusko plánuje znárodniť miestneho prevádzkovateľa hry World of Tanks pre podporu U 55
- RECENZIA: The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered 74
- Half-Life 3, respektíve nová Half-Life hra, je už plne hrateľná a v širšom playtes 64
- Nové gameplay videá z Battlefieldu 6 54
- Epic Games Store znižuje svoj podiel z predaja na nulu, pokým hra nedosiahne tržby 54
- RECENZIA: Days Gone - Broken Road (PC) / Remastered (PS5) 44
- PlayStation Plus Essential v máji ponúkne jednu z najlepších hier minulého roka 18
- Ponuka grafických kariet sa znovu rozšírila, RTX 5070Ti už ide pod 900 eur 139
- Nvidia už pripravuje RTX 50 Super verzie kariet s rozšírenou pamäťou 102 zobraziť viac článkov >
Xbox One
PC Windows Vývoj: Microsoft / Playground Games Štýl: Racing
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|