Failbetter Games sa presúvajú k oblohe a oznamujú hru Sunless Skies |
S novou hrou zvyšujú aj ambície. O pomoc hráčov však žiadať budú aj napriek tomu, no až začiatkom budúceho roka.
Sunless Sea patrí medzi tie kvalitnejšie hry od menších štúdií a kedže tvorcovia sa držia toho, že keď sa darí, treba pracovať ďalej, oznamujú nový titul, ktorý nás z hlbín oceánu vynesie do výšin rovno k oblohe. Ďalšia pripravovaná hra štúdia Failbetter Games dostala názov Sunless Skies. Opäť sa príbeh bude riešiť vo veľkom, kde sa ríša opäť stane nezvládnuteľnou. Autori v prvotných informáciach hovoria o tom, že Sunless Skies bude jednoznačne stavať na Sunless Sea vo všetkých smeroch, no veci ktoré boli skvelé budú ešte lepšie a tým sa budú snažiť zlepšiť celkový zážitok. Autorov pri tvorbe hry ovplyvňovali diela zo žánru sci-fi od Wellsa, Lewisa a Bracketta.
Hra sa opäť bude vyvíjať v rámci Early Access, pričom počas tohto obdobia taktiež využijú skúsenosti získané pri Sunless Sea. Ešte predtým však plánujú spustiť kampaň na Kickstarteri, ktorá začne vo februári budúceho roka.
Nakoniec autori pripomínajú, že so začiatkom vývoja Sunless Skies ukončujú práce na expanzii pre Sunless Sea, ktorá vyjde 11. októbra.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Prvé zábery z nového Highlander filmu s Henrym Cavillom 36
- Celá prvá séria Fallout seriálu je voľne dostupná na YouTube 22
- Podľa analytika Goldman Sachs je to len začiatok: ceny RAM prudko rastú a zdražova 94
- Zomrela Catherine O'Hara zo Sám doma aj The Last of Us 33
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 35
- Filmová adaptácia hry Split Fiction už má scenár 45
- Nový Xbox Magnus má byť hybridná PC konzola 125
- Fallout 76 je dočasne zadarmo pri príležitosti finále seriálu 7
- Rambo prequel sa už natáča, robí ho režisér Sisu 28
- The Last of Us seriál bude mať zrejme len tri série 92 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Failbetter Games / Failbetter Games Štýl: Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












