Warhammer 40,000: Eternal Crusade sa už dostalo z Early Access |
Chaos, mariňáci, eldari a orkovia sa naplno pustili do multiplayerových prestreliek a obsadzovania máp.
V programe Steam Early Access je opäť o jednu hru menej. Po dlhom vývoji z nej vyšiel Warhammer 40,000: Eternal Crusade, v piatok oficiálne rozšíril ponuku už vydaných hier z populárneho sci-fi univerza. Hráči si svoju frakciu (chaos, mariňáci, eldari, orkovia) vyberali už v polovici roka 2013, keď sa prvýkrát dopočuli o vzniku multiplayerovej third-person strieľačky pre PC, PS4 a Xbox One. Aj autori museli uznať, že ich prvý pokus nevyzeral nijak vábne a v roku 2015 hru pretvorili v Unreal Engine 4. Early Access fáza začala v januári tohto roka a úlohy vydavateľa sa ujalo Bandai Namco. Vydanie je obmedzené na PC, konzolová verzia pre Xbox One a PS4 má byť vydaná neskôr.
Autori hráčom ponúkajú:
- účasť v masívnej vojne štyroch frakcií o perzistentný svet, ktorá sa bojuje strojmi, prestrelkami pechoty i tvárou v tvár so sci-fi kontaktnými zbraňami
- gildové hranie v PvP zápasoch aj v PvE, kde bojovníci čelia hordám tyranidov
- 5 sub-frakcií každej zo štyroch základných frakcií vyzbrojených stovkami zbraní inšpirovanými 29 rokov dlhou históriou univerza Warhammer 40,000.
Hráči, ktorí autorov zo štúdia Behaviour Interactive podporili ešte pred vydaním hry, ale upozorňujú, že nie všetko je tak, ako malo pri vydaní byť a text na Steame je zavádzajúci. V hre nie je žiadny perzistentný svet. Gildy s najvyšším počtom víťazstiev na mape sú jej pánmi, ale prakticky nič to neznamená. Perzistentní tak zostávajú predovšetkým bojovníci, ktorí sa za získané skúsenosti dajú upravovať podľa preferencií hráča. V súčasnom stave je teda Eternal Crusade viac multiplayerovou strieľačkou než sľubovanou MMO. Chýbajú aj ďalšie veci, ktoré vývojári komunite prisľúbili doplniť bezplatnými aktualizáciami.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 85
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 54
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Minecraft môže vyzerať aj takto 13
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38
- Predator: Badlands nečakane čerpá inšpiráciu zo Shadow of the Colossus 57
- Ponuka grafických kariet sa znovu rozšírila, RTX 5070Ti už ide pod 900 eur 127 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Games Workshop / Behaviour Interactive Štýl: MMO / Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|