Ancestors od tvorcov Hatred ohlásené |
Poľskí tvorcovia Hatred si prekvapivo na svoju hru zvolili názov Ancestors, rovnaký ako má hra od tvorcu Assassins Creed série.
Poľskí tvorcovia Hatred si prekvapivo na svoju hru zvolili názov Ancestors, rovnaký ako má hra od tvorcu Assassins Creed série. Oni v nej ponúknu realtime stratégiu umiestnenú do stredoveku a prinesú ju na PC a Xbox One.
Prakticky je to rovnaké zasadenie ako For Honor, len v reálnej histórii a samozrejme v strategickom pohľade. Nepôjde však len o samotné boje proti nepriateľom, ale aj o manažment zdrojov a rozširovanie svojej dediny.
Hra ponúkne 4 hrateľné národy - Vikingov, Anglo-Sasov, Germanov a Slovanov, všetkých ich využije rozsiahla singleplayer kampaň postavená na historických eventoch a rovnako intenzívne multiplayerové boje. Celé to bude postavené na Unreal Engine 4, dokáže kvalitne zachytiť scenérie, terén a umožní ho aj takticky využívať pri bojoch.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Netflix možno omylom prezradil, že GTA 6: Extended Look bude mať tri časti 42
- Alza spustila nové zľavy 9
- Mafia Omerta Edition ohlásená - spojí všetky štyri hry série, prvá Mafia dostane 6 59
- RECENZIA: No More Room in Hell 2 7
- Problémy s tekutým kovom v PS5 sa znovu ozývajú, nepomáha ani horizontálna poloha 57
- Výrobcovia pamätí si vopred zaistili miliardy, kríza môže trvať do 2029 75
- Netflix údajne môže za odhalenie GTA 6 dať až 100 miliónov dolárov 85
- The Lord of the Rings: War in the North sa práve vrátil v Legacy edícii. 23
- RECENZIA: Defender of the Crown: The Legend Returns 13
- Obrovské AI dátové centrum Amazonu môže byť najväčším zdrojom emisií v USA 130 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: 1C / Destructive Creations Štýl: Stratégia / Realtime Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














