Nvidia 4K, HDR, G-sync monitory už dostávajú ceny a dátum |
Po dlhých odkladoch konečne uvidíme prvé 4K, HDR, 144hz, G-sync monitory.
Prvé G-Sync HDR displeje prichádzajú takmer po roku odkladania a už vieme aj cenu a dátum vydania. Konkrétne Acer Predator X27 sa dostal na Newegg, kde má cenu 2000 dolárov a dátum vydania už 1. júna.
Je to nižšia ako očakávaná cena, keďže na európskych shopoch sa priebežne objavovali aj 3000 eurové ceny. Nie je to však ani málo. Za túto cenu však dostanete kvalitný 27 palcový IPS displej s HDR a 4K rozlíšením, plus samozrejme aj s G-syncom a 144Hz refreshom. Je to kompletná ponuka toho, čo teraz z monitorov môžete získať.
10 bitové HDR tu má 1000 nitov a 384 zón podsvietenia na najkvalitnejší obraz a k tomu má 99 percent AdobeRGB na veľmi verné zobrazenie farieb. Z iných parametrov môžete čakať 4ms odozvu, dva Displayporty, jeden HDMI 2.0 port a štyri USB 3.0 porty.
Podobný model ponúkne aj Asus a cena sa tiež nebude výrazne odlišovať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 85
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 59
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 59
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Access ešte tento rok 17
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 33
- Článok: Mafia: The Old Country - Man of Honor ukáže mladého Salieriho a jeho americké sny 1
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9 zobraziť viac článkov >














